Bitcoin

Changelly ogłasza zwycięzcę konkursu na esej kryptograficzny

Doktorant z Uniwersytetu w Edynburgu wygrał 500 dolarów po tym, jak jego esej o przyszłości kryptowalut wygrał konkurs zorganizowany przez Changelly i Cointelegraph.

Seb Hudson z pasją argumentował, że sektor kryptowalut ma „rażący problem” z powodu niskiego poziomu wykorzystania – ale aktywa cyfrowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla walut fiducjarnych w krajach o wysokiej stopie inflacji.

Następnie przewidział, że kryptowaluty będą na początku najbardziej rozpowszechniane w krajach rozwijających się, podczas gdy zachodnie gospodarki pójdą w ich ślady później.

„Od kilku lat intensywnie zwracam uwagę na kryptowaluty, po prostu cieszę się, że mogę podzielić się swoimi przemyśleniami ze społecznością” – powiedział Seb Hudson.

Changelly chciał zapewnić studentom platformę do wyrażania siebie – wzmacniając głosy nowej generacji liderów kryptowalut.

Dyrektor generalny Changelly, Eric Benz, powiedział:

„To było niesamowite zobaczyć tak wiele doskonałych esejów! Byłem pod wrażeniem ogólnej jakości prac – wszystkie były niesamowicie dobrze napisane i przemyślane. Trudno było wybrać najlepszy, ale ostatecznie Seb Hudson Analiza problemów, z którymi kryptowaluta musi się teraz zmierzyć iz którymi będziemy musieli się zmierzyć w przyszłości, przekonała nas. Gratulacje! ”

Kristina Lucrezia Cornèr, redaktor naczelna Cointelegraph, zgodziła się z tym, dodając:

„Wybór zwycięzcy w tym konkursie nie był łatwym zadaniem – ale esej Seba był wartościowym wyborem dzięki jego fundamentalnemu, krytycznemu i kreatywnemu podejściu do analizy wyzwań stojących przed sektorem”.

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy studenci uczelni. Nagrodę w wysokości 300 USD przyznano również za esej, który zajął drugie miejsce, a nagrodę w wysokości 200 USD za trzecie miejsce.

Uczestnicy otrzymali siedem tematów esejów do wyboru – w tym, czy możliwe jest rozwiązanie problemu prania pieniędzy, przed którym stoi sektor kryptowalut, kluczowe kamienie milowe w osiągnięciu przyjęcia kamieni milowych oraz który blockchain jest najbardziej obiecujący z technicznego punktu widzenia.

O Changelly

Changelly zapewnia ekosystem produktów i usług, który umożliwia klientom korzystanie z kompleksowej obsługi podczas korzystania z kryptowalut. Działając od 2015 roku, Changelly działa jako pośrednik między giełdami kryptowalut a użytkownikami, oferując dostęp do ponad 160 kryptowalut, które można bez wysiłku wymienić w ciągu 10 minut na komputerze stacjonarnym i w podróży za pośrednictwem aplikacji mobilnej Changelly.

W 2020 roku Changelly rozszerzył swoją działalność, aby sprostać potrzebom handlowców. PRO została zbudowana jako platforma skoncentrowana na potrzebach klienta, skutecznie umożliwiająca detaliczny zakup i sprzedaż cyfrowych tokenów i monet. Wspierając świetny system wsparcia znajdujący się w Changelly, Changelly PRO zapewni społeczności wysokie limity, efektywne ceny, szybką realizację i wsparcie na żywo 24/7.